Skålfat lotusform

Skålfat lotusform
Skålfat lotusform
Skålfat lotusform
Skålfat lotusform
Skålfat lotusform
Skålfat lotusform
Skålfat lotusform
Skålfat lotusform
Skålfat lotusform
Skålfat lotusform

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅLFAT, porslin, Kina, Yongzheng (1723-1735), lotusformat, famille rose, diameter ca 22,5 cm

Nagg, slitage, spricka

757855

2020-04-06