Skål på fot

Skål på fot
Skål på fot
Skål på fot
Skål på fot
Skål på fot
Skål på fot
Skål på fot
Skål på fot

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅL på fot, 2 delad, slipad kristall, 1900-tal, höjd 29, diameter 23 cm

Nagg

757868

2020-04-06