Salongsgrupp
Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SALONGSGRUPP, 7 dlr, 1900-tales första hälft, sengustaviansk stil, bemålade samt bronserade, skuren dekor, bestående av: 1 par blajfåtöljer, soffa, 3 stolar, salongsbord, soffans längd 125, bordets höjd 77, diameter 84, sitthöjd 42 cm
Slitage, ytskador
757887
2020-04-07