Salongsgrupp

Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp

Klubbat för:

13 000 SEK

10 000 SEK

SALONGSGRUPP, 7 dlr, 1900-tales första hälft, sengustaviansk stil, bemålade samt bronserade, skuren dekor, bestående av: 1 par blajfåtöljer, soffa, 3 stolar, salongsbord, soffans längd 125, bordets höjd 77, diameter 84, sitthöjd 42 cm

Slitage, ytskador

757887

2020-04-07