Nils Jonsson

Nils Jonsson
Nils Jonsson
Nils Jonsson
Nils Jonsson
Nils Jonsson
Nils Jonsson
Nils Jonsson
Nils Jonsson
Nils Jonsson
Nils Jonsson
Nils Jonsson
Nils Jonsson
Nils Jonsson
Nils Jonsson
Nils Jonsson
Nils Jonsson

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

NILS JONSSON, "Arild", sideboard, Troeds, 1960-tal, fanerat i jakaranda, skjutdörrar samt lådor, höjd ca 66, 190x43 cm

Sannolikt kortade ben, smärre slitage

757893

2020-04-06