K-G Nilsson oljemålning

K-G Nilsson oljemålning
K-G Nilsson oljemålning
K-G Nilsson oljemålning
K-G Nilsson oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

K-G NILSSON (född 1942): Komposition, signerad och daterad 1959, olja på pannå, ca 31x23 cm

757896

2020-04-07