Bricka silver

Bricka silver
Bricka silver
Bricka silver
Bricka silver
Bricka silver
Bricka silver

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRICKA, sterlingsilver, Spanien, 1900-tal, med hänklar, spanska stämplar, längd ca 44 cm, vikt ca 725 g

Smärre slitage

757908

2020-04-07