Anna-Greta Sjöqvist rölakan

Anna-Greta Sjöqvist rölakan
Anna-Greta Sjöqvist rölakan
Anna-Greta Sjöqvist rölakan
Anna-Greta Sjöqvist rölakan
Anna-Greta Sjöqvist rölakan
Anna-Greta Sjöqvist rölakan
Anna-Greta Sjöqvist rölakan
Anna-Greta Sjöqvist rölakan

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ANNA-GRETA SJÖQVIST, matta, rölakan, "Anemone", Vasa Mattan, signerad, etikettmärkt, mått 257x166 cm

Fransskador

757909

2020-04-07