Soffa Illum Wikkelsö

Soffa Illum Wikkelsö
Soffa Illum Wikkelsö
Soffa Illum Wikkelsö
Soffa Illum Wikkelsö
Soffa Illum Wikkelsö
Soffa Illum Wikkelsö
Soffa Illum Wikkelsö
Soffa Illum Wikkelsö
Soffa Illum Wikkelsö
Soffa Illum Wikkelsö
Soffa Illum Wikkelsö
Soffa Illum Wikkelsö

Klubbat för:

8 800 SEK

10 000 SEK

ILLUM WIKKELSÖ, soffa, A. Mikael Laursen & Søn, Århus 1950-tal, underrede av teak, tresitsmodell, lösa dynor och stomme klädda i brun textil, höjd 86, längd 219, sitthöjd 38 cm

Smärre bruksslitage, enstaka fläck

757910

2020-04-07