Soffa Illum Wikkelsö
Klubbat för:
8 800 SEK
10 000 SEK
ILLUM WIKKELSÖ, soffa, A. Mikael Laursen & Søn, Århus 1950-tal, underrede av teak, tresitsmodell, lösa dynor och stomme klädda i brun textil, höjd 86, längd 219, sitthöjd 38 cm
Smärre bruksslitage, enstaka fläck
757910
2020-04-07