Omega Armbandsur 1930-tal
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
OMEGA, armbandsur, 1930-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, senare halvstel länk stål ej original, serie nr. 9834694, verk nr. 89705, kaliber 30, diam ca 33 mm
Åldersrelaterat slitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
757920
2020-04-13