Takarmatur

Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur

Klubbat för:

1 300 SEK

2 500 SEK

TAKLAMPA, 1900-talets första hälft, 3 armar, behängd med olikformade slipade prismor, höjd 85, diameter 84 cm

En kupa till på arm med skador

757926

2020-04-06