Klubbat för:
1 300 SEK
2 500 SEK
TAKLAMPA, 1900-talets första hälft, 3 armar, behängd med olikformade slipade prismor, höjd 85, diameter 84 cm
En kupa till på arm med skador
757926
2020-04-06