John KIndborg oljemålning
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOHN KINDBORG (1861-1907):, skymningslandskap med å, 1800-talets slut, signerad John ( ) samt med dedikation till vännen Broström (Otto Broström), olja på duk, ca 21,5x32 cm
Smärre krackelyr
757935
2020-04-08