Skulptur

Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTUR. 1900-talets första hälft i form av det venetianska S:t Markuslejonet, patinerad brons på sockel i marmor, höjd ca 18, längd 21 cm

Smärre slitage

757937

2020-04-08