Figuriner 4 st Wallendorf samt Schaubach Kunst
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FIGURINER, 4 st, Wallendorf (3), Schaubach Kunst (1), Tyskland, 1900-talets första hälft, delvis bemålat och glaserat porslin, lekande barn, höjd ca 14-17 cm
Smärre slitage, 1 figurin (Schaubach) med smärre nagg, mikronagg kan förekomma
757940
2020-04-08