Brevpress
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BREVPRESS, 1900-talets andra hälft, vit marmor samt iläggningar av mineraler och bergarter, bl a jaspis, malakit, ametist, tigeröga, lapis lazuli samt marmorsorter, höjd ca 6 cm
Mindre nagg, smärre slitage
757942
2020-04-08