Brevpress

Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress

Klubbat för:

400 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

BREVPRESS, 1900-talets andra hälft, vit marmor samt iläggningar av mineraler och bergarter, bl a jaspis, malakit, ametist, tigeröga, lapis lazuli samt marmorsorter, höjd ca 6 cm

Kuntoraportti

Mindre nagg, smärre slitage

757942

Päivämäärä:

2020-04-08