Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
ANNE-GRETE MOESLUND, fontän, stengods, signerad Moeslund, höjd ca 101 cm
Zustandsbeschreibung
Omfattande nagg
757948
2020-04-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner