Moeslund

Moeslund
Moeslund
Moeslund
Moeslund
Moeslund
Moeslund
Moeslund
Moeslund
Moeslund
Moeslund
Moeslund
Moeslund
Moeslund
Moeslund
Moeslund
Moeslund

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

ANNE-GRETE MOESLUND, fontän, stengods, signerad Moeslund, höjd ca 101 cm

Zustandsbeschreibung

Omfattande nagg

757948

2020-04-06