Parurnor

Parurnor
Parurnor
Parurnor
Parurnor
Parurnor
Parurnor
Parurnor
Parurnor
Parurnor
Parurnor
Parurnor
Parurnor
Parurnor
Parurnor

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PARURNOR (2) 1800-talets slut, förgylld brons samt marmor (verde mare), höjd ca 29 cm

Ingår i temauktion "Grand Tour"

Lagning samt spricka och bortfall på en av socklarna, nagg, slitage

757965

2020-04-08