Monica Backström De fyra Elementen

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MONICA BACKSTRÖM, 4 dlr, skulpturer, ´Vatten´, ´Luft´, ´Jord´ och ´Eld´ ur serien ´De fyra Elementen, Kosta Boda, Limited edition i 533 exemplar, signerade, numrerade, höjd ca 17-29 cm, 4 st certifikat medföljer

757971

2020-04-06