Vikskärm

Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

VIKSKÄRM, Frankrike, tredelad, trä, höjd ca 160, längd ca 180 cm

Smärre slitage, repor och märken

757975

2020-04-14