Skulptur afrika Kongo

Skulptur afrika Kongo
Skulptur afrika Kongo
Skulptur afrika Kongo
Skulptur afrika Kongo
Skulptur afrika Kongo
Skulptur afrika Kongo
Skulptur afrika Kongo
Skulptur afrika Kongo
Skulptur afrika Kongo
Skulptur afrika Kongo

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTUR, Bembe Kongo Afrika, skuret trä, höjd inkl sockel 38,5 cm

Slitage, skador

757984

2020-04-06