Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKULPTUR / BLOMPIEDESTAL, 1900-tal, Mexico, i form av kvinna, terracotta, löst fat, höjd 126 cm
Slitage, nagg
758010
2020-04-08
Gör en kostnadsfri värdering här