Montana
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PETER J. LASSEN (1930-2019), Montana, skåpmodul, 4 st, blålackerad MDF, bestående av: 3 skåp, 1 låddel samt sockel, 3 delar: 35x30, höjd 47 cm, 1 del: 35x30, höjd 35 cm
Slitage, repor, 1 skåp saknar dörrstopp
758017
2020-04-11