Stop i porslin
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STOP, sannolikt Wien, 1800/1900-tal, stämpel med bikupa, bemålad med figurala motiv i form av Apollon och på locket utsida Venus och Amor och på insidan Minerva, detaljer i förgylld brons, höjd ca 17 cm
Smärre slitage
758033
2020-04-08