Herman Kähler bordslampa

Herman Kähler bordslampa
Herman Kähler bordslampa
Herman Kähler bordslampa
Herman Kähler bordslampa
Herman Kähler bordslampa
Herman Kähler bordslampa

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HERMAN KÄHLER, bordslampa i form av omgjord vas, glaserat gods, höjd (med lampfäste) ca 40 cm

Glasyrnagg förekommer, smärre slitage

758037

2020-04-08