Ljusstakar

Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR (2) 1 par, tidigt 1800-tal, sannolikt Adolf Zethelius, koppar, höjd ca 18,5 cm

Båda böjda, bucklor, skevheter samt slitage

758044

2020-04-08