Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOLAR samt PALL (3), engelsk stil, 1900-talets andra hälft, betsat trä samt djuhäftat konstskinn, sitthöjd ca 37 cm
Slitage, främst på klädseln
758046
2020-04-08
Gör en kostnadsfri värdering här