Öronlappsfåtölj

Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1940/50-tal, lackat trä, stoppad och med textil klädsel, sitthöjd ca 44

Omfattande slitage

758047

2020-04-08