Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1940/50-tal, lackat trä, stoppad och med textil klädsel, sitthöjd ca 44
Omfattande slitage
758047
2020-04-08
Gör en kostnadsfri värdering här