Spelbord

Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPELBORD, 1800-talets andra hälft, rikt skuren fot, skiva fanerad i valnöt, höjd ca 78 skivan ca 88x88 cm

Resningari fanéren, slitage, ej komplett

758048

2020-04-08