Pira hyllsystem

Pira hyllsystem
Pira hyllsystem
Pira hyllsystem
Pira hyllsystem
Pira hyllsystem
Pira hyllsystem
Pira hyllsystem
Pira hyllsystem

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLE PIRA, ´´Pira Panel´´, Hyllsystem, 1900-talets mitt, 2 hurtsar varav en med glasdörrar, 11 hyllplan (varav 2 i glas), teak och teak fanéring, fästen i metall, nyckel finns, hurtsarnas höjd ca 48 samt 88x38 cm, den mindre höjd 35 samt 88x20 cm

Nagg på glasen, avskrapad färg, slitage, tejprester

758051

2020-04-08