Constantin Andréevich Terechkovitch

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CONSTANTIN ANDREEVITCH TERECHOVITCH,
(1902-1978) Motiv med påfågel, signerad, litografi, ca 30x42 cm

758053

2020-04-08