Vaser Kina

Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VASER samt skål (5) 1900-tal bl a Kanton, höjd mellan ca 7-36 cm

Slitage

758059

2020-04-13