Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
VASER samt skål (5) 1900-tal bl a Kanton, höjd mellan ca 7-36 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
758059
2020-04-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner