Oljemålning Ernst Aschenbach

Oljemålning Ernst Aschenbach
Oljemålning Ernst Aschenbach
Oljemålning Ernst Aschenbach
Oljemålning Ernst Aschenbach
Oljemålning Ernst Aschenbach
Oljemålning Ernst Aschenbach
Oljemålning Ernst Aschenbach
Oljemålning Ernst Aschenbach

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERNST ASCHENBACH (1872-1954): Vinterlandskap, signerad E Aschenbach, olja på duk, ca 64x104 cm

Mindre krackeleringar

758069

2020-04-06