Samling brevpressar, 20 st

Samling brevpressar, 20 st
Samling brevpressar, 20 st
Samling brevpressar, 20 st
Samling brevpressar, 20 st
Samling brevpressar, 20 st
Samling brevpressar, 20 st
Samling brevpressar, 20 st
Samling brevpressar, 20 st
Samling brevpressar, 20 st
Samling brevpressar, 20 st

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BREVPRESSAR + KARAFFER MED LOCK, glas, 1900-talets andra hälft, delvis i mille fiori dekor, 20 st

Bruksslitage, repor, enstaka nagg kan förekomma

758072

2020-05-10