Knivar Kauhava
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KNIVAR 3 st., Finland, 1900-tal, Kauhava, signerade på bladen, bla Iisakki Maja och Järvenpää, varav två med gerpp i masurbjörk, läderslidor, läng inkl slidor ca 13-22 cm
Smärre slitage och fläckar
758075
2020-04-09