Knivar Kauhava

Knivar Kauhava
Knivar Kauhava
Knivar Kauhava
Knivar Kauhava
Knivar Kauhava
Knivar Kauhava
Knivar Kauhava
Knivar Kauhava
Knivar Kauhava
Knivar Kauhava
Knivar Kauhava
Knivar Kauhava

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KNIVAR 3 st., Finland, 1900-tal, Kauhava, signerade på bladen, bla Iisakki Maja och Järvenpää, varav två med gerpp i masurbjörk, läderslidor, läng inkl slidor ca 13-22 cm

Smärre slitage och fläckar

758075

2020-04-09