Fickur 8 st 1800/1900-tal

Fickur 8 st 1800/1900-tal
Fickur 8 st 1800/1900-tal
Fickur 8 st 1800/1900-tal
Fickur 8 st 1800/1900-tal
Fickur 8 st 1800/1900-tal
Fickur 8 st 1800/1900-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FICKUR, 8 st, 1800/1900-tal, silver och metall, diam ca 35-51 mm

Skador och defekter. Ett fickur konverterat till armbandsur. SAV garanterar ej funktionen.

758080

2020-04-13