Marianne Westman Mon Amie Rörstrand
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MARIANNE WESTMAN, "Mon Amie", servis, 8 dlr, bestående av: 5 kaffekoppar med fat samt 3 assietter, kopparnas diameter 8,5 cm
Ingår i temaauktionen "Vårkänslor i ditt hem"
Bruksslitage, 5 fat för tekoppar, 2 extrafat för kaffekoppar samt en kaffekopp med fat (båda med nagg) medföljer
758084
2020-04-27