Marianne Westman Mon Amie Rörstrand

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARIANNE WESTMAN, "Mon Amie", servis, 8 dlr, bestående av: 5 kaffekoppar med fat samt 3 assietter, kopparnas diameter 8,5 cm

Ingår i temaauktionen "Vårkänslor i ditt hem"

Bruksslitage, 5 fat för tekoppar, 2 extrafat för kaffekoppar samt en kaffekopp med fat (båda med nagg) medföljer

758084

2020-04-27