Byrå blandstil
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, 1900-tal, blandstil, 3-lådig, röd stenskiva med profilerad kant, fanérad i b.la jakaranda, dekor av intarsia, beslag i mässing, höjd ca 82, 110x48 cm
Smärre bruksslitage, övre nyckelskylt någt lös
758102
2020-04-09