Fotpall

Fotpall
Fotpall
Fotpall
Fotpall
Fotpall
Fotpall

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIGURD ROSELL, fotpall för "The Falcon Chair", för Vatne Möbler, 1970(80-tal, underrede i mörkbetsat trä, klädsel i mörkrött läder, höjd ca 38, 58x58 cm

Ålders- och bruksrelaterat slitage

758111

2020-04-09