Stefan Johan Gottfried oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

STEFFAN, Johann Gottfried (1815-1905): tillskriven, The Wetterhorn, olja på duk, 40x34,5 cm

Krackelyrer

758114

2020-04-09