Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
EHRNFRIED WAHLQVIST (1814-1895) Motiv med fiskande pojkar, signerad samt daterad 188?, olja på duk, ca 51x68
Krackelyr, några smärre färgbortfall i kanterna
758115
2020-04-09
Gör en kostnadsfri värdering här