Ehrnfried WAhlqvist oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

EHRNFRIED WAHLQVIST (1814-1895) Motiv med fiskande pojkar, signerad samt daterad 188?, olja på duk, ca 51x68

Krackelyr, några smärre färgbortfall i kanterna

758115

2020-04-09