Skåp och hyllor, teak, 1 par
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP/HYLLOR, 4 dlr, 1900-talets mitt, teak, underdel med skåp, skjutdörrar och hyllplan invändigt, ovandel med bokhylla, 3 hyllplan, mått: skåp höjd ca 72, 85x49 cm, bokhylla höjd 116,5, 85x26 cm
Bruksslitage
758118
2020-04-09