Väggur

Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur

Klubbat för:

400 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

VÄGGUR, 1900-talets mitt, förgyllt trä och pastellage, skulpterad dekor bestående av två fiskar samt ett skepp, höjd ca 70 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, ej funktionstestat, SAV garanterar ej funktionen.

758122

2020-04-09