Väggur
Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
VÄGGUR, 1900-talets mitt, förgyllt trä och pastellage, skulpterad dekor bestående av två fiskar samt ett skepp, höjd ca 70 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, ej funktionstestat, SAV garanterar ej funktionen.
758122
2020-04-09