Armbandsur 2 delar 1950-1970-tal
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARMBANDSUR, 2 delar, 1950-1970-tal, Ebel samt Certina Waterking, manuella urverk, stål, plexiglas, senare flexilänkar ej original, diam ca 33 mm
Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
758132
2020-04-13