Armbandsur 2 delar 1950-1970-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARMBANDSUR, 2 delar, 1950-1970-tal, Ebel samt Certina Waterking, manuella urverk, stål, plexiglas, senare flexilänkar ej original, diam ca 33 mm

Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

758132

2020-04-13