Yrjö Edelmann litografi

Yrjö Edelmann litografi
Yrjö Edelmann litografi
Yrjö Edelmann litografi
Yrjö Edelmann litografi

Klubbat för:

600 SEK

1 500 SEK

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Inslaget paket, signerad Y Edelman numr. 135/150, färglitografi, bladstorlek ca 88x62 cm

Ej examinerad ur ram, smärre slitage i papprets nedre vänster hörn

758136

2020-04-06