Klubbat för:
600 SEK
1 500 SEK
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Inslaget paket, signerad Y Edelman numr. 135/150, färglitografi, bladstorlek ca 88x62 cm
Ej examinerad ur ram, smärre slitage i papprets nedre vänster hörn
758136
2020-04-06