Bockbord

Bockbord
Bockbord
Bockbord
Bockbord
Bockbord
Bockbord
Bockbord
Bockbord
Bockbord
Bockbord
Bockbord
Bockbord

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BOCKBORD, 1700-tal, möjligen Jämtland, blåmålat, låd i sargen, höjd 76, 180x78 cm

Bruksslitage

758137

2020-04-06