Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BROSCHER, 2 st., förgyllda, 1800-talets andra hälft, hängande kläppar, tofs- resp. blom- och bladdekor, höjd 5 resp. 6 cm
Bucklor delvis med sliten förgyllning
758152
2020-04-09
Gör en kostnadsfri värdering här