Spelbord 1700-tal

Spelbord 1700-tal
Spelbord 1700-tal
Spelbord 1700-tal
Spelbord 1700-tal
Spelbord 1700-tal
Spelbord 1700-tal
Spelbord 1700-tal
Spelbord 1700-tal
Spelbord 1700-tal
Spelbord 1700-tal
Spelbord 1700-tal
Spelbord 1700-tal

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPELBORD, fanerat i valnöt, 1700-tal, rokoko, med intarsia samt schackbräde, låda i sargen, höjd ca 71, 111x47 cm

Renoverat, kompletterat, slitage, märken, listdel saknas, sprickor

758154

2020-04-08